Implanty

 

Najlepszą i najbardziej estetyczną metodą uzupełnienia braków zębowych jest zastosowanie implantów. Zastępują one utracone zęby i w sposób najbardziej naturalny odtwarzają ich wygląd i funkcję.

Dlaczego my?

Ponad 25 letnie doświadczenie w implantologii pozwala nam z pełnym przekonaniem rekomendować implanty osobom, które z różnych powodów utraciły zęby.

Jesteśmy jednymi z pierwszych, którzy w Polsce zaczęli wszczepiać implanty zębowe. Wierzyliśmy, że jest to przyszłość stomatologii i sposób na przywrócenie uśmiechu na wielu twarzach. Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza i pasja w połączeniu z najlepszymi na świecie systemami implantologicznymi pozwala nam najskuteczniej  uzupełnić wszystkie rodzaje braków w uzębieniu.

 
Stosujemy materiały i techniki sprawdzone i zalecane przez czołowe ośrodki implantologiczne na świecie, poparte wieloletnimi badaniami doświadczalnymi i obserwacjami klinicznymi. Dają one gwarancją i bezpieczeństwo przyjęcia się implantów w kości oraz różne możliwości odbudowy protetycznej w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Dlatego w naszej klinice wykorzystujemy implanty renomowanych firm: 
  

ITI Straumann (Szwajcaria),

Dentsply Implant - Astra (Szwecja), 

Ankylos (Niemcy),  

Nobel Biocare (Szwecja) 

Są to sprawdzone systemy, istniejące od kilkudziesięciu lat na rynku, z ogromnym powodzeniem stosowane w praktyce i ciągle udoskanalane. 

 

 Jakie  korzyści dają  implanty:

 

 

Planowanie

W naszym gabinecie przeprowadzamy zabiegi wszczepienia implantów z najwyższą  precyzją, starannością i zaangażowaniem. Poprzedzone są one dokładną analizą warunków klinicznych i zdjęć radjologicznych. Na wizycie konsultacyjnej informujemy pacjenta o możliwościach przeprowadzenia leczenia. 

Do planowania leczenia implantoprotetycznego wykorzystujemy trójwymiarową, komputerową technologię Simplant. Jest to pierwszy na świecie interaktywny system umożliwiający w oparciu tomografię komputerową precyzyjne projektowanie miejsca optymalnego wprowadzenia implantów z uwzględnieniem warunków kostnych i panowanego uzupełnienia protetycznego. Na podstawie projektu można wykonać indywidualny szablon chirurgiczny, który ułatwia wszczepienie implantów. 

Czasami zdarza się, że konieczne są zabiegi poprawiające ilość i jakość kości w miejscu planowanych implantów np. podniesienie zatoki szczękowej, przeszczepy kostne. W naszym gabinecie zabiegi te przeprowadza wysokiej klasy specjalista chirurg, periodontolog dr Jacek Tomikowski. 

 

 

 

 

Tak jak wielu pacjentów zaufaj naszemu doświadczeniu

Zapraszamy ImplanTom Łódź ul. Tymienieckiego 16d

 

Zobacz prezentację