Implanty

 

Najlepszą i najbardziej estetyczną metodą uzupełnienia braków zębowych jest zastosowanie implantów. Zastępują one utracone zęby i w sposób najbardziej naturalny odtwarzają ich wygląd i funkcję.

Dlaczego warto wykonać implanty w gabinecie dentystycznym Implantom Tomikowscy?

Ponad 25 letnie doświadczenie w implantologii pozwala nam z pełnym przekonaniem rekomendować implanty osobom, które z różnych powodów utraciły zęby.

Jesteśmy jednymi z pierwszych, którzy w Polsce zaczęli wszczepiać implanty zębowe. Wierzyliśmy, że jest to przyszłość stomatologii i sposób na przywrócenie uśmiechu na wielu twarzach. Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza i pasja w połączeniu z najlepszymi na świecie systemami implantologicznymi pozwala nam najskuteczniej  uzupełnić wszystkie rodzaje braków w uzębieniu.

Stosujemy materiały i techniki sprawdzone i zalecane przez czołowe ośrodki implantologiczne na świecie, poparte wieloletnimi badaniami doświadczalnymi i obserwacjami klinicznymi. Dają one gwarancją i bezpieczeństwo przyjęcia się implantów w kości oraz różne możliwości odbudowy protetycznej w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Dlatego w naszej klinice wykorzystujemy implanty renomowanych firm: 

implanty zębów

ITI Straumann (Szwajcaria),

Dentsply Implant - Astra (Szwecja), 

Ankylos (Niemcy),  

Nobel Biocare (Szwecja) 

Są to sprawdzone systemy, istniejące od kilkudziesięciu lat na rynku, z ogromnym powodzeniem stosowane w praktyce i ciągle udoskanalane.  

Jakie  korzyści dają  implanty zębów:

Planowanie odbudowy na implantach

W naszym gabinecie przeprowadzamy zabiegi wszczepienia implantów z najwyższą  precyzją, starannością i zaangażowaniem. Poprzedzone są one dokładną analizą warunków klinicznych i zdjęć radjologicznych. Na wizycie konsultacyjnej informujemy pacjenta o możliwościach przeprowadzenia leczenia. 

Do planowania leczenia implantoprotetycznego wykorzystujemy trójwymiarową, komputerową technologię Simplant. Jest to pierwszy na świecie interaktywny system umożliwiający w oparciu tomografię komputerową precyzyjne projektowanie miejsca optymalnego wprowadzenia implantów z uwzględnieniem warunków kostnych i panowanego uzupełnienia protetycznego. Na podstawie projektu można wykonać indywidualny szablon chirurgiczny, który ułatwia wszczepienie implantów

Czasami zdarza się, że konieczne są zabiegi poprawiające ilość i jakość kości w miejscu planowanych implantów np. podniesienie zatoki szczękowej, przeszczepy kostne. W naszym gabinecie zabiegi te przeprowadza wysokiej klasy specjalista chirurg, periodontolog dr Jacek Tomikowski. 

 

 

 

implant implanty

 

Tak jak wielu pacjentów zaufaj naszemu doświadczeniu.

Zapraszamy do gabinetu dentystycznego Implantom Łódź ul. Tymienieckiego 16d